Učitelé

Následuje přehled učitelů, kteří vyučují v Jazykové škole Strejc. Tento výčet se budeme snažit aktualizovat v případě změn učitelského sboru. Pokud se nám nebude dařit být dokonale aktuální (a to nebude) buďte k nám prosím shovívaví. Děkujeme za pochopení.

adam s Jméno: Adam Strejc
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mobil: (+420) 603 552 595
Zaměření: kurzy angličtiny
Pár slov o mně: Anglicky jsem se začal učit, když mi bylo 11 let. Ve své škole vyučuji již 14 let a musím přiznat, že mě to baví. Své hodiny se snažím dělat způsobem, jakým je vedl můj otec, na kterého bych rád navázal. Mimo učení se nejraději věnuji cyklistice, fotografování, cestování a přírodě.

 

zuzana h. Jméno: Zuzana H.
Zaměření: kurzy němčiny
Pár slov o mně: Cizí jazyky se pro mě staly volbou při výběru budoucího povolání během studia na gymnáziu. K němčině jsem získala kladný vztah především díky skvělým učitelům na ZŠ a SŠ. Teď jsem já v pozici, kdy chci být tím skvělým učitelem, který svým studentům předá to nejlepší a se kterým budou hodiny zábavné a efektivní a ke kterému se studenti budou rádi vracet. Němčinu jsem vystudovala na ZČU v Plzni a také na Masarykově univerzitě v Brně.

 

julie š Jméno: Julie Š.
Zaměření: kurzy němčiny
Pár slov o mně: Vystudovala jsem Západočeskou univerzitu v Plzni obor německý jazyk a Konzervatoř v Plzni – hra na akordeon ;-) Mými koníčky jsou jazyky - němčina, angličtina a španělština, dále sport a cestování. Během studií jsem získala stipendium ve Freiburku, a účastnila jsem se také několika seminářů v Německu. Svou němčinu neustále prohlubuji, dle rčení „ Man lernt nie aus“ jelikož u nás doma se mluví jen a pouze německy. V mých hodinách se prolínají všechny možné způsoby poznávání jazyka – poslechy, videa – vždy současná tematika, společenské hry, konverzace, gramatika; dle přání klienta. Z mých hodin se odchází vždy s veselou náladou a plně natankovanou energií.

 

lada s Jméno: Láďa S.
Zaměření: kurzy angličtiny
Pár slov o mně: Vystudoval jsem Pedagogickou fakultu ZČU v Plzni. Učení mě vždy bavilo, ale angličtina skýtala i jiné možnosti. Proto jsem se vydal na překladatelskou dráhu (specializuji se na odborné texty, ale zabývám se rovněž překladem beletrie). Z lásky k jazykům se postupně stala posedlost. Největší motivací k učení je pro mne čtení cizojazyčné literatury v originále. Důležitá teď ovšem není moje motivace, ale ta vaše. Ovládnutí cizího jazyka otevírá brány do dalších světů a staví mosty nad propastmi k novým zajímavým lidem. Klíčová je ovšem také pestrost výuky samotné a dosahování dílčích cílů. A to vše bych vám rád nabídl ve svých hodinách.

 

lucie cer Jméno: Lucie Č.
Zaměření: kurzy němčiny
Pár slov o mně: K učení jazyků mám celý život skvělý vztah, protože miluji komunikaci s lidmi a znalost cizího jazyka mi pomáhá překonávat nepříjemné bariéry. Také ve svých hodinách se soustředím především na mluvení a zprostředkování němčiny zábavnou a komunikativní formou.

 

Jitka F Jméno: Jitka F.
Zaměření: kurzy němčiny
Pár slov o mně: Cizí jazyky mne zajímají od dětství – na ZŠ s rozšířenou výukou cizích jazyků to byla němčina a ruština, později angličtina, na vysoké škole především němčina. Mám dlouholeté zkušenosti s výukou dětí i dospělých; v posledních letech jsem se věnovala středoškolákům připravujícím se k maturitě z německého jazyka. Práce v kurzech i individuální výuka mne těší; učebnice kombinuji s nejrůznějšími doplňkovými materiály - studenti tak mohou osvojenou gramatiku i slovní zásobu využít co nejdříve v běžné každodenní konverzaci. Raduji se z úspěchu studentů, jejich pokroky jsou pro mne příjemnou odměnou. Deutsch macht Spaß! 

 

sylva n Jméno: Sylva N.
Zaměření: kurzy francouzštiny
Pár slov o mně: Své studenty se snažím příjemným způsobem dovést ke komunikaci ve frankofonním světě a k poznání jeho kultury. Velkou pozornost věnujeme zvukové stránce francouzštiny – vždyť mnozí si tento jazyk vybrali právě pro její půvab.
Případné zájemce by mohl přesvědčit fakt, že mám s výukou obecně četné zkušenosti, a to i ve Francii. Co je pro mě důležité? Vedle nejbližších lidí spokojení studenti, les, hudba a umění vůbec (l´art, c´est la vie…). A samozřejmě vše zajímavé, co nějak souvisí s milovanou Francií!

 

Zuzana Ha Jméno: Zuzana Ha.
Zaměření: kurzy francouzštiny
Pár slov o mně: Bonjour! Francouzštinu vyučuji přes deset let, už od dob studií na ZČU. Ve svých kurzech se snažím především o to, aby mí studenti poznávali francouzský jazyk a frankofonní kulturu s radostí a bez stresu... Ráda se s Vámi podělím o zážitky z cest a studijních či pracovních pobytů ve Francii a Québecu. À bientôt.

 

katka Jméno: Kateřina K.
Zaměření: kurzy francouzštiny a angličtiny
Pár slov o mně: Pro své studenty se snažím být průvodcem při objevování krás francouzštiny a angličtiny, které jsou nedílnou součástí mého života už od mala. Měla jsem štěstí na kvalitní učitele, díky kterým jsem si je zamilovala. Znalost francouzštiny jsem si nejvíce prohloubila na ročním studijním pobytu na francouzském gymnáziu a poté jsem oba jazyky vystudovala na Pedagogické fakultě UK. Mám zkušenosti i s prací a výukou jazyků v zahraničí a věnuji se také překladům. V hodinách v rámci možností využívám moderní technologie a hlavně si je užívám, protože učit je prostě zábava.


 

zuzana m Jméno: Zuzana M.
Zaměření: kurzy francouzštiny a španělštiny
Pár slov o mně: Ahoj, jmenuji se Zuzana a učím v JŠ AJ, ŠJ, FJ a ČJ pro cizince. Mám s jazyky zkušenosti jak z dlouhodobých jazykových pobytů, tak i z několikaleté lektorské praxe v ČR.

 

karolina sl Jméno: Karolína S.
Zaměření: kurzy francouzštiny
Pár slov o mně: Jako máma ročního dítěte si čím dál více uvědomuji, za co všechno vděčím svým rodičům. Vyrůstala jsem ve frankofilní rodině, obklopena vůní Larousse, zakázaných Kunderů, sladkohořké Piafky, samozřejmě Funès a Delon na VHS. Zamilována do Belmonda, volba studia románských jazyků na UK Praha byla pro mě přirozená. A snad tak trochu dědičná? Po studiích jsem začala pracovat na Alliance française de Plzeň. Francouzština se pro mě stala nejen prostředkem k vyjádření, ale hlavně životní filosofií, tak trochu má façon de vivre.

 

 

hedvika s Jméno: Hedvika S.
Zaměření: kurzy italštiny
Pár slov o mně: Kdo má zájem se italštině učit konverzačním způsobem, je na správném místě! V klidu však nenechám ani svůj smysl pro detail a přesnost, kterou pokládám za základ učení se všemu, co chceme dělat dobře. Inspirací mi jsou italské publikace a manuály, ze kterých čerpám gramatická a lexikální cvičení. Kurzy pro začátečníky či mírně pokročilé se přidržují osnovy italské učebnice (nechybí hry na rozšíření a upevnění slovní zásoby); kurzy pro pokročilejší budou navíc zpestřeny články z italského tisku a závěry semestrů obohatí italská kinematografie. Italštinou žiji. Mám praktické zkušenosti (Itálie i ČR), ale k tomu mám vše podloženo i "na papíře" (univerzitními diplomy, mezinárodními a didaktické certifikáty, razítko soudního tlumočníka). Allora: Arrivederci in aula!!

 

jana k Jméno: Jana K.
Zaměření: kurzy angličtiny
Pár slov o mně: Anglický jazyk jsem milovala od malička. Pestré a vtipné hodiny angličtiny pod vedením Pavla Strejce, zakladatele školy, pak pro mne byly tak velkou inspirací, že jsem se rozhodla tento jazyk vystudovat a učit. A tak už učím 12 let. Jinak se věnuji hudbě a ráda cestuji (zejména po Velké Británii a Irsku) a jsem vášnivý houbař.

 

edwin Jméno: Edwin J.B.L.
Zaměření: kurzy španělštiny
Pár slov o mně: Hola! Soy originario de Morelia, Michoacán en México, desde muy pequeño me ha apasionado el viajar y conocer tanto nuevas culturas como nuevos idiomas, estudie en la Universidad Anahuac en México la Licenciatura en Comunicaciones, con especialización en lengua española; una de mis metas en la vida es conocer tantos países como pueda. Ahora he cumplido dos años en República Checa, uno de los países que en lo personal mas me cautivó y me hizo feliz; ahora aquí me dedico exclusivamente a la enseñanza tanto de Español como de Inglés, me mantiene todo el tiempo ocupado y lleno de alegría ya que heredar conocimiento es lo que me mantiene lleno en esta vida.

 

jasa p Jméno: Jadviga P.
Zaměření: kurzy španělštiny, čínštiny, angličtiny
Pár slov o mně:  Hola, 你好(nĭ hăo), Hello. Je jedno, pro který z těchto jazyků se rozhodnete, každopádně se tím naučíte jeden ze tří nejrozšířenějších jazyků na světě a domluvíte se úplně všude! Já se rozhodla pro všechny tři najednou a díky jejich znalosti jsem měla možnost pracovat i studovat v zemích jako je Španělsko, Anglie, USA nebo Čína a zároveň procestovat celý svět přes Mongolsko, Japonsko, Taiwan, Hong Kong, Austrálii až po Mexiko, Peru, Brazílii atd. Výuce jazyků se profesionálně věnuji již od roku 2006 a neustále se snažím na sobě pracovat tak, abych svým studentům předala maximum a to nejen co se týče osvojení si daného jazyka, ale i kultury, gastronomie a způsobu života v zemích, kde se každý jazyk používá, jelikož s tím mám vlastní zkušenosti, které jsou k nezaplacení a tím jsou mé hodiny zajímavé a kreativní. Motivace studenta a jeho spokojenost s dosaženými výsledky studia každého z jazyků je mým hlavním cílem při výuce!

 

adelaa Jméno: Adéla A.
Zaměření: kurzy angličtiny
Pár slov o mně: Angličtina mě bavila, jakmile jsem k ní na gymnáziu přičichla. Moje cesta k učitelství však nebyla přímá. Až po vystudování mezinárodních vztahů jsem si uvědomila, co chci v životě dělat. Pedagogická fakulta ZČU tak pro mě byla jasná volba. Ve svých hodinách se snažím, aby si je studenti nejen užili, ale aby také odcházeli s pocitem, že se opět něco nového naučili a dozvěděli. Kdybych nebyla učitelkou, chtěla bych být profesionální cyklistkou, čtenářkou nebo degustátorkou dobrého jídla.

 

michael m Jméno: Michael M.
Zaměření: kurzy angličtiny
Pár slov o mně: I am originally from Dallas, Texas, but spent 18 years studying and living in Los Angeles, earning a degree in Film and Television Production from the University of Southern California.  After a chance meeting in Bali, Indonesia, I moved to Plzen in March of 2004 with my wife, Marketa, who grew up and lived most of her life here.  I have spent the last few years improving my skills as a teacher as well as continuing to work occasionally in the film industry back in the U.S.  I continue to travel extensively, sharing those experiences as they shape my world and the world around me

 

Jana B Jméno: Jana B.
Zaměření: kurzy španělštiny, němčiny, angličtiny, italštiny
Pár slov o mně:Odmalička miluji cestování a proto jsem se věnovala studiu cizích jazyků (AJ, NJ, ŠJ, IJ) nejen na škole, ale na vlastní pěst jsem se pouštěla do zahraničních pobytů, od studia na zahraničních školách, přes studentské praxe až po au-pair pobyty. Domluvit se s lidmi v dané zemi jejich vlastním jazykem nebo komunikovat se spoustou stejně posedlých přátel z celého světa pro mne byla ta největší motivace. Ráda svoje vědomosti předávám dál a největší odměnou jsou pro mne lidé, kteří, ačkoliv dříve nevěřili vlastním schopnostem, dokážou po výuce se mnou v cizím jazyce konečně komunikovat a s úsměvem a hrdostí mi pak popisují svoje úspěšné zážitky z cest či setkání s cizincem...

 

Michala H Jméno: Michala H.
Zaměření: kurzy angličtiny
Pár slov o mně: Vystudovala jsem ZČU v Plzni - obor učitelství anglického a německého jazyka. Výuce obou jazyků se věnuji 10 let. Učím na střední škole, kromě toho už 9 let vyučuji angličtinu v jazykové škole. Pracovala jsem také jako překladatelka a tlumočnice technické němčiny. Oba cizí jazyky mě baví a mám radost z toho, že mohu své jazykové znalosti předávat svým studentům.

 

 

 

jitka Jméno: Jitka B.
Zaměření: kurzy angličtiny
Pár slov o mně: Na začátku byla touha umět anglicky - byl to náhlý nápad, který přerostl v pevný vztah. Ten jsem stvrdila mezinárodními certifikáty CAE (Certificate in Advanced English, University of Cambridge) a TKT (Teaching Knowledge Test, University of Cambridge, ESOL Examinations; Module 1,2,3). Baví mě učit angličtinu a mluvit tímto jazykem je pro mě potěšením, proto jej využívám i v činnosti průvodkyně turistů. Studium cizího jazyka je práce a zábava zároveň, a základním předpokladem úspěchu je chtít se učit.

 

pavla v.jpg Jméno: Pavla V.
Zaměření: kurzy švédštiny a němčiny
Pár slov o mně: Jag förälskade mig till det svenska språket och till Sverige  redan år 1998 när jag kom första gången dit. ... chcete-li rozumět, musíte se přihlásit do kurzu švédštiny. Dobrá, tentokrát Vám ještě pomohu. Zamilovala jsem se do švédštiny a Švédska už v roce 1998, kdy jsem tam vyrazila poprvé. Strávila jsem jeden rok v Malmö a o něco později jsem studovala rok ve Stockholmu. Poté jsem pracovala téměř čtyři roky pro skandinávskou cestovní kancelář. Švédsko je mým druhým domovem a opravdu tuto zemi miluji. A jinak? Jsem úplně obyčejná učitelka, která má také ráda češtinu, tanec, hudbu, divadlo, cestování, přírodu, west highland white teriéry a všechny dobré lidi…

 

anna.p Jméno: Anna P.
Zaměření: kurzy ruštiny
Pár slov o mně: Jsem rodilá mluvčí, pocházím z Moskvy. Původně jsem vystudovala chemii na univerzitě. Náhodou jsem začala vyučovat ruštinu. Bylo to pro mne strašně zajímavé, a proto jsem si doplnila pedagogické vzdělání a učím už 16 let. Učím různé úrovně a na každé vím, co naučit. Ráda cestuji, fotím, provádím turisty po Plzni v ruštině a přednáším o Rusku s promítáním diapozitivů.

 

daniela t Jméno: Daniela T.
Zaměření: kurzy španělštiny
Pár slov o mně: „Me llamo Daniela“ je první věta, kterou na mojí hodině uslyšíte. Snažím se učit přímou metodou a mluvit na svoje studenty španělsky, ovšem ve zdravé míře: akceptuji, že dospělý mozek nenasává cizí řeč bez úsilí jako houba, ale občas touží i po systému a analýze. Španělštině se věnuji už od gymnázia, vystudovala jsem obor Hispanistika na Filozofické fakultě UK. Strávila jsem rok v Santiagu de Compostela jako studentka a poté rok psaním diplomové práce a učením emigrantů v Barceloně. V posledních pěti letech vyučuji na plzeňských gymnáziích. Španělsko a jeho lidi miluji: nejradši mám Baskicko a svého muže Alberta. Neumím si představit svůj život bez dostatečné dávky španělského jídla a vína. Flamenku nepokrytě nerozumím, i když mě fascinuje stejně jako hispanoameričtí spisovatelé Borges, Cortázar a samozřejmě García Márquez. Milí studenti, pomůžu Vám osvojit si obecnou španělštinu, i když si určitě odnesete i ústřižky jazyka básníků a ulice. Hispánský svět je čtvrt světa. Udělám vše pro to, abyste se v něm neztratili.

 

lenka k Jméno: Lenka K.
Zaměření: kurzy angličtiny
Pár slov o mně: Ahoj, výuce angličtiny se věnuji už více než 10 let. Stále mě to baví a naplňuje. Snažím se být svým studentům přátelským průvodcem při otevírání nových možností vyjádřit se v cizím jazyce. Těším se na vás a naše společné lekce. Na závěr mé oblíbené motto: "NO PAIN NO GAIN".

 

marketa v Jméno: Markéta V.
Zaměření: kurzy němčiny
Pár slov o mně: Absolventka PF ZČU - obor učitelství německého jazyka, praxe jako tlumočnice a překladatelka, zkušenosti s individuální výukou i firemními kurzy.

 

marketa d Jméno: Markéta D.
Zaměření: kurzy němčiny
Pár slov o mně: Němčinujsem začala učit na Škvoreckého gymnáziu v Praze před „pár“ lety. Pořád přemýšlím, jak tu krkolomnou (i když pro mě skvělou a ohromně zábavnou) řeč učit s humorem, v pohodě a užitečně. Bez srdíčka to prostě nejde a také to chce být ve střehu a dávat lidem kvalitní znalosti… Vystudovala jsem FF UK v Praze a muzikoterapii v Plzni. Mám tři děti, hraju ochotnicky divadlo, miluju hudbu. Mým životním cílem jsou dobré vztahy s lidmi, kteří mě obklopují - die Mitmenschen. 

 

dana b Jméno: Dana V.
Zaměření: kurzy angličtiny
Pár slov o mně: Na svět mě přivedli máma a táta a k angličtině John Lennon. Tento krásný jazyk studuji od dětství, a jelikož se říká, že se učíme celý život, činím tak dodnes. Vystudovala jsem angličtinu a ruštinu na FF a FPE ZČU v Plzni a již několik let se věnuji výuce anglického jazyka. Mám to štěstí, že má práce je mým koníčkem. Když mám volnou chvilku, hraji na piano, poslouchám hudbu, ale mým největším hobby je můj vlastní život. V učení se řídím heslem "Jazyk není cíl, ale instrument". Pojďme se proto společně zbavit strachu, a vydejme se spolu vstříc novým cílům!

 

jitka v Jméno: Jitka V.
Zaměření: kurzy italštiny
Pár slov o mně:Jsem absolventka Gymnázia J. Š. Baara v Domažicích. Italštinu jsem začala studovat až v 35 letech jako samouk, takže ne v útlém věku, což by mohlo být povzbuzení pro ty, kteří si myslí, že už je pozdě začít s nějakým jazykem. Nikdy není pozdě začít studovat cizí jazyk, který se nám líbí, a splnit si svůj sen. Po sedmi letech jsem složila státní jazykovou zkoušku v Praze a díky neustálému kontaktu s rodilou mluvčí a přítelkyní paní Renatou Šilhavou (působící též na této škole) jsem mohla znalost jazyka rozvinout dál za hranice učebnicových textů. Výuku se snažím vést zábavnou formou tak, aby nebyla nuda ani stres.

 

 

jana r Jméno: Jana R.
Zaměření: kurzy angličtiny
Pár slov o mně: Ve 20ti letech jsem si nasadila toulavé boty, díky kterým jsem při a po studiu na ZČU (pedagogické fakultě) začala žít a pracovat v anglicky mluvicích zemích (Skotsko, Irsko, Anglie, USA, Kanada). Tehdy jsem poznala svou opravdovou lásku k horám (miluji Rockies), lidem a anglickému jazyku. Ze škol jsem znala mnoho anglické teorie, ale až v zahraničí jsem angličtinu poznala v jejím každodenním užívání a to mě doslova uchvátilo. Učím s přestávkami už šest let. Ráda se zaměřuji na praktická témata, praktikování správné gramatiky a konverzaci. Ráda bych, abyste i vy mohli být na svých cestách okouzleni kulturou, jazykem a lidmi, se kterými se setkáte a díky dobré anglické konverzaci se s nimi opravdu poznáte. 

 

jana e Jméno: Jana E.
Zaměření: kurzy španělštiny
Pár slov o mně: 

 

viktorie v Jméno: Viktorie V.
Zaměření: kurzy angličtiny
Pár slov o mně: S angličtinou jsem se poprvé setkala již na základní škole. Po studiu na gymnáziu s anglickým zaměřením jsem si uvědomila, že tento jazyk bude v mém životě hrát důležitou roli. Protože jsem chtěla okusit i angličtinu každodenního života, opakovaně jsem cestovala do Anglie a Severního Irska, kde jsem žila společně s mojí rodinou. Po návratu jsem začala angličtinu studovat na ZČU v Plzni, kdy jsem neustále angličtinu i vyučovala, neboť výuka angličtiny je nejen mojí prací, ale především koníčkem a předávání zkušeností mým studentům beru jako výzvu a poslání.

 

 

renata s Jméno: Renata Š.
Zaměření: kurzy italštiny
Pár slov o ní: Pochází z italského města Torino, rodilá mluvčí, v České republice vyučuje italštinu již 13 let na různých jazykových školách i soukromě. V roce 2007 složila v Praze všeobecnou státní jazykovou zkoušku z italštiny. Má dynamický přistup k výuce, při výuce se snaží presentovat italštinu podle zásady jednoty jazyka a mimojazykových fakt spjatých s ním – lingvoreálie. Příležitostně se věnuje překladatelské a tlumočnické činnosti v obchodním styku mezi  českými a italskými firmami. Motto: Není na světě nic silnějšího než vůle.

 

artur l Jméno: Artur L.
Zaměření: kurzy angličtiny
Pár slov o mně: Angličtinu učím od roku 2002, když jsem se vrátil z dvouletého pobytu ve Velké Británii. Byla to úžasná lekce do života a velmi inspirující zkušenost. Jsem absolventem VŠE v Praze, kde jsem studoval podnikový management a marketing, s vedlejší specializací psychologie a sociologie v řízení firmy. Práce s lidmi mě nesmírně baví a snažím se to dávat najevo i ve svých hodinách. Zaměřuji se hlavně na mluvení a poslech, snažím se, aby mé hodiny byly zábavné a měly spád. Ve volném čase se věnuji hudbě: jsem velký sběratel, fanoušek a v neposlední řadě i kritik (spíše trochu samozvaný). Rád čtu, chodím do kina, sbírám filmy a k tomu všemu musím jezdit na kole.

 

arniel.h Jméno: Arniel H.
Zaměření: kurzy angličtiny
Pár slov o mně: I was born in Manila, Philippines, but lived in the UK for almost 10 years. I have a degree in Biology from the Philippines and obtained my Master’s in Film Screenwriting from the UK. While working in the largest bank in the UK, fate brought me to meet my partner in London. I then moved to the Czech Republic two and a half years ago to live with my partner and since then, I have never looked back. Currently, I’m taking Applied Linguistics & TESOL towards a Doctorate which can help me further develop my teaching skills and acquire important knowledge in language acquisition. I love travelling and exploring new places, tasting different cuisines and keeping myself active such as running with my cocker spaniel, Chicco. Although I still miss London, I am very much happy with my life.

 

pavlina h Jméno: Pavlína H.
Zaměření: kurzy angličtiny
Pár slov o mně: Lektorkou angličtiny jsem se stala přibližně před 7 lety a zatím jsem o změně povolání nepřemýšlela, protože mě to absolutně naplňuje. Miluji práci s lidmi a užívám si momentů, kdy zjistím, že jsem je dokázala posunout na vyšší úroveň, popřípadě pomohla odstranit strach z vyjadřování se v cizím jazyce. Studovala jsem na ZČU a 2 roky strávila jako manažerka restaurace poblíž Londýna, kde jsem načerpala velmi cenné zkušenosti. Miluji filmy, Xbox, kreslím a tvořím, zajímá mne design a móda a 12 let jezdím na snowboardu, jinak mi sport nic neříká :)

 

julie p Jméno: Julie P.
Zaměření: kurzy angličtiny a ruštiny
Pár slov o mně: Začnu svými koníčky, které vše prozradí. Mám nejraději mluvení a cizí jazyky. To je důvod, proč jsem začala před 7 lety s výukou angličtiny a ruštiny. Při studiu cizího jazyka se ale samozřejmě neobejdeme bez znalosti gramatiky. I já jsem si musela projít několika tunami gramatických cvičení a úloh. Výsledkem je úspěšně ukončené studium na ZČU v Plzni. Mým cílem je Vás naučit nejen porozumět a komunikovat v cizím jazyce, což je samozřejmě priorita, ale také odstranit zbytečný strach nás Čechů vyjádřit své myšlenky a názory v jiném jazyce než v naší mateřštině.

 

martina s Jméno: Martina Š.
Zaměření: kurzy angličtiny
Pár slov o mně: Ahoj, popis, který mě může dobře vystihnout a charakterizovat je: "Holka, která svůj život chce prožít akvitně, naplno, s úsměvem a v plném pohybu ..." Do kontaktu s angličtinou jsem se dostala už jako 5-letá holčička, kdy jsme s rodinou odcestovali do Afriky, konkrétně do Zambie a žili tam několik let. Po našem návratu jsme komunikovali anglicky v rámci rodiny. Po dokončení maturity jsem odcestovala do USA, kde jsem byla rok, studovala na střední škole, vystudovala AJ na plzeňské ZČU, potom si splnila sen a odcestovala do Austrálie, Tasmánie a na Nový Zéland .... Angličtinu učím na různých úrovních a u různých věkových kategorií....

 

My name is Diana and I am an experienced, TESOL graduate, ESL teacher. I have over 5 years teaching experience in New Zealand and China. I have worked with a variety of students from university undergraduates to managers and from 4 year old children to teens. In my classes I aim to create a result-oriented study environment where play is always a mean of practicing the language. Nevertheless, we all learn better when we are relaxed and we enjoy what we are doing. I am an adept of the edutainment philosophy of teaching – education and entertainment. English does not need to be complicated and problematic. English is relatively easy when taught in a stress free environment, making use of fun activities and providing sufficient practice for the students.  A derivate of this vision is that teaching a foreign language should be personalized, according to the needs and expectations of the person learning the language. Teaching is a fascinating opportunity for the teacher as well. A good teacher is never one-directional, but rather open to knowledge exchange. I not only teach you, you in turn, provide feedback and questions which presents me with opportunities to refine my methods and give you the best explanations. Here in Plzeň I offer classes for children and adults ranging from conversation to exam oriented classes, such as FCE. I look forward to practicing and learning together.