Učitelé

Adam updated Jméno: Adam Strejc 
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mobil: (+420) 603 552 595
Zaměření: kurzy angličtiny
Pár slov o mně: Anglicky jsem se začal učit, když mi bylo 11 let. Ve své škole vyučuji již 19 let a musím přiznat, že mě to baví. Své hodiny se snažím dělat způsobem, jakým je vedl můj otec, na kterého bych rád navázal. Mimo učení se nejraději věnuji sportu (cyklistika, plavání, běh, florbal, běžky) a své rodině. Rád trávím čas v přírodě. Ohýnek s kamarády, sklenička dobrého vína, ranní káva ... to jsou vše momenty, které mi dělají radost.

adelaa

Jméno: Adéla Strejcová
Zaměření: kurzy angličtiny
Pár slov o mně: Angličtina mě bavila, jakmile jsem k ní na gymnáziu přičichla. Moje cesta k učitelství však nebyla přímá. Až po vystudování mezinárodních vztahů jsem si uvědomila, co chci v životě dělat. Pedagogická fakulta ZČU tak pro mě byla jasná volba. Ve svých hodinách se snažím, aby si je studenti nejen užili, ale aby také odcházeli s pocitem, že se opět něco nového naučili a dozvěděli. Kdybych nebyla učitelkou, chtěla bych být profesionální cyklistkou, čtenářkou nebo degustátorkou dobrého jídla.

adelaa

Jméno: Jana T.
Zaměření: kurzy angličtiny a španělštiny
Pár slov o mně: Ahoj! Jazyky jsou důležitou součástí mého života už dlouho. Učit jsem začala už při studiu anglistiky a španělštiny na FF MU v Brně a velmi záhy jsem zjistila, že mě to baví, a co víc, že to se mnou baví i studenty. V mých hodinách hraje asi největší roli mluvení, ale pozadu samozřejmě nezůstávají ani ostatní jazykové schopnosti a obecně kulturní pozadí anglicky, respektive španělsky mluvících zemí. Osobně se mi oba "moje" jazyky hodily při studijních či pracovních pobytech i cestách po Velké Británii a Španělsku i Severní, Střední a Jižní Americe.

 

lenka k

Jméno: Lenka K.
Zaměření: kurzy angličtiny
Pár slov o mně: Ahoj, výuce angličtiny se věnuji už více než 10 let. Stále mě to baví a naplňuje. Snažím se být svým studentům přátelským průvodcem při otevírání nových možností vyjádřit se v cizím jazyce. Těším se na vás a naše společné lekce.

katka Jméno: Kateřina K.
Zaměření: kurzy francouzštiny a angličtiny
Pár slov o mně: Pro své studenty se snažím být průvodcem při objevování krás francouzštiny a angličtiny, které jsou nedílnou součástí mého života už od mala. Měla jsem štěstí na kvalitní učitele, díky kterým jsem si je zamilovala. Znalost francouzštiny jsem si nejvíce prohloubila na ročním studijním pobytu na francouzském gymnáziu a poté jsem oba jazyky vystudovala na Pedagogické fakultě UK. Mám zkušenosti i s prací a výukou jazyků v zahraničí a věnuji se také překladům. V hodinách v rámci možností využívám moderní technologie a hlavně si je užívám, protože učit je prostě zábava.

Aneta H

Jméno: Aneta H.
Zaměření: kurzy angličtiny
Pár slov o mně: O angličtinu se zajímám už od základní školy. Ale až teprve na střední škole se stala mojí vášní. Mám zkušenosti s výukou dětí i dospělých. Anglický jazyk se snažím učit tak, aby studenty zaujal, a aby se vždy naučili něco nového. Baví mě jak individuální výuka, tak i skupinový kurz.

Adam updated Jméno: Lenka H.
Zaměření: kurzy angličtiny
Pár slov o mně: 

Eliška P

Jméno: Lucie R.
Zaměření: kurzy angličtiny
Pár slov o mně: „Cizí jazyk nám nenabízí pouze jiná slova, ale jiný svět.“ To se stalo i mně. Díky angličtině, která se stala mou láskou na celý život. Učím se jí od 6 let a pokračovala jsem během studií amerikanistiky a anglistiky v Olomouci a na Durham University ve Velké Británii. Kromě výuky také příležitostně překládám a titulkuji. Během hodin ráda kombinuji gramatiku a konverzaci s praktickými tématy. Hlavní je zasmát se a odcházet z nich s radostí a nadšením. Mojí velkou vášní kromě jazyků je cestování, poznávání nových kultur a dobrého jídla. Miluju filmy a knihy. Angličtina mi otevřela dveře k možnostem a místům, o kterých se mi ani nesnilo. Ráda bych Vám pomohla při otevírání těch Vašich.

adelaa

Jméno: Kristýna P.
Zaměření: kurzy angličtiny
Pár slov o mně: Angličtině i francouzštině se věnuji již přes 15 let. Začalo to studiem na Církevním gymnáziu Plzeň, následováno studiem jazyků na Fakultě filozofické – Západočeské univerzity v Plzni (obor Aj a Fj pro komerční praxi). Své vysokoškolské vzdělání dokončuji na magisterském programu – Učitelství Fj pro střední školy na téže univerzitě. Angličtinu jsem využila i v jejím přirozeném prostředí, a to konkrétně v USA, kde jsem strávila léto jako au pair. Co se týče francouzštiny, tak i tu jsem měla možnost využít v praxi, a to na jihu Francie, kde jsem si rozšiřovala jazykové obzory celý semestr v rámci programu Erasmus+. Ve svých hodinách se snažím předat studentům co nejvíce znalostí a zkušeností zábavnou formou a přistupovat ke každému individuálně. Ráda připravím hodinu ušitou na míru právě pro Tebe!

adelaa

Jméno: Pavlína V.
Zaměření: kurzy angličtiny
Pár slov o mně: Ahoj, jmenuji se Pavlína a angličtinu učím 14 let. Na výuce jazyka mě baví pestrost, možnost mluvit o různých tématech. Není to jen o učení se jinému jazyku, ale i o poznávání jiné kultury. Stejně tak je pro mě zajímavá rozmanitost studentů. Každý přichází s jinou motivací, s jinými zkušenostmi, zájmy a názory a je fajn společně hledat cestu, která se stane co nejpříjemnější a nejpřínosnější.

adelaa

Jméno: Kristýna V.
Zaměření: kurzy angličtiny
Pár slov o mně: Do angličtiny jsem se zamilovala ve svých patnácti, kdy jsem ji poprvé musela aktivně používat. Předtím jsem angličtině dlouho nepřicházela na chuť a tvrdila jsem, že se ten jazyk nikdy nemůžu naučit. Touha dorozumět se mi ale ukázala, že cizí jazyky jsou zkrátka okna do jiných kultur a že je škoda do nich nenahlížet. A navíc - jak krásné najednou bylo číst si anglicky psané knihy v originále! Na učení anglického jazyka mě baví právě to, že skrz něj člověk může objevovat úplně nový svět. Mezi mé koníčky patří četba, různé výtvarné činnosti (malba, koláž nebo pletení) ale i kreativní psaní. 

 

adelaa

Jméno: Natálie V.
Zaměření: kurzy angličtiny
Pár slov o mně: Angličtina je pro mě prakticky druhým mateřským jazykem, jelikož jsem velkou část dětství strávila v Severním Irsku, kde jsem 4 roky chodila na základní školu. Mé studium pokračovalo na Církevním gymnáziu v Plzni. Angličtinu učím již šestým rokem, je to pro mě skvělé odreagování od studia práv a na lekce se svými studenty vždy moc těším. Snažím se, aby mé lekce byly zábavné, studenti se naučili pokaždé něco nového a nebáli se cizí jazyk používat. Kromě výuky jazyků se věnuji fotografování, sportu (od běhání až po vzdušnou akrobacii) a cestování.

 

adelaa

Jméno: Tomáš K.
Zaměření: kurzy angličtiny
Pár slov o mně: Pro angličtinu jsem se nadchnul díky svému americkému lektorovi na gymnáziu, který mě v roce 1998 pozval na cestu po východním pobřeží USA. Potom jsem začal učit ve firmách a v jazykových školách. Nakonec jsem se usadil jako učitel na gymnáziu, kde působím dodnes. Za těch více než 20 let jsem učil v podstatě všechny věkové kategorie a mohu říci, že tato práce je pro mě i po dvaceti letech stále koníčkem.

 

Adam updated Jméno: Barbora K. 
Zaměření: kurzy angličtiny, němčiny, nizozemštiny
Pár slov o mně: Díky skvělým učitelkám angličtiny na gymnáziu byla moje další cesta jasná. Ke studiu anglistiky na FF UK v Praze jsem si po pár letech přidala i nederlandistiku. Svůj třetí jazyk, němčinu, kterou jsem se učila už od dětství, jsem si zdokonalila během několikaletého pobytu a studia ve Vídni. Svým studentům se snažím předat nejenom znalosti, ale i lásku k jazyku a nadšení do učení. Kromě jazyků ráda zahradničím, sportuji, cestuji a čtu.

adelaa

Jméno: Lucie K.
Zaměření: kurzy angličtiny
Pár slov o mně: Jazyk je brána, která nám otevírá dveře k novým možnostem, k lidem, k lepšímu pocitu ze sebe sama. Toho jsem si dobře vědoma a pomáhat lidem tyto brány otevírat mě baví již skoro 20 let. Ve výuce je přání klienta bernou mincí, osobně se snažím být důsledná, vždy vzbudit zájem, udržovat dobrou náladu, ale i vnést do výuky určitý řád.

 

lada s Jméno: Láďa S.
Zaměření: kurzy angličtiny
Pár slov o mně: Vystudoval jsem Pedagogickou fakultu ZČU v Plzni. Učení mě vždy bavilo, ale angličtina skýtala i jiné možnosti. Proto jsem se vydal na překladatelskou dráhu (specializuji se na odborné texty, ale zabývám se rovněž překladem beletrie). Z lásky k jazykům se postupně stala posedlost. Největší motivací k učení je pro mne čtení cizojazyčné literatury v originále. Důležitá teď ovšem není moje motivace, ale ta vaše. Ovládnutí cizího jazyka otevírá brány do dalších světů a staví mosty nad propastmi k novým zajímavým lidem. Klíčová je ovšem také pestrost výuky samotné a dosahování dílčích cílů. A to vše bych vám rád nabídl ve svých hodinách.

artur l

Jméno: Artur L.
Zaměření: kurzy angličtiny
Pár slov o mně: Angličtinu učím od roku 2002, když jsem se vrátil z dvouletého pobytu ve Velké Británii. Byla to úžasná lekce do života a velmi inspirující zkušenost. Jsem absolventem VŠE v Praze, kde jsem studoval podnikový management a marketing, s vedlejší specializací psychologie a sociologie v řízení firmy. Práce s lidmi mě nesmírně baví a snažím se to dávat najevo i ve svých hodinách. Zaměřuji se hlavně na mluvení a poslech, snažím se, aby mé hodiny byly zábavné a měly spád. Ve volném čase se věnuji hudbě: jsem velký sběratel, fanoušek a v neposlední řadě i kritik (spíše trochu samozvaný). Rád čtu, chodím do kina, sbírám filmy a k tomu všemu musím jezdit na kole.

michael m

Jméno: Michael M.
Zaměření: kurzy angličtiny
Pár slov o mně: I am originally from Dallas, Texas, but spent 18 years studying and living in Los Angeles, earning a degree in Film and Television Production from the University of Southern California. After a chance meeting in Bali, Indonesia, I moved to Plzen in March of 2004 with my wife, Marketa, who grew up and lived most of her life here. I have spent the last few years improving my skills as a teacher as well as continuing to work occasionally in the film industry back in the U.S. I continue to travel extensively, sharing those experiences as they shape my world and the world around me.

jitka fJméno: Jitka F.
Zaměření: kurzy němčiny
Pár slov o mně: Cizí jazyky mne zajímají od dětství – na ZŠ s rozšířenou výukou cizích jazyků to byla němčina a ruština, později angličtina, na vysoké škole především němčina. Mám dlouholeté zkušenosti s výukou dětí i dospělých; v posledních letech jsem se věnovala středoškolákům připravujícím se k maturitě z německého jazyka. Práce v kurzech i individuální výuka mne těší; učebnice kombinuji s nejrůznějšími doplňkovými materiály - studenti tak mohou osvojenou gramatiku i slovní zásobu využít co nejdříve v běžné každodenní konverzaci. Raduji se z úspěchu studentů, jejich pokroky jsou pro mne příjemnou odměnou. Deutsch macht Spaß! 

lucie cer Jméno: Lucie M.
Zaměření: kurzy němčiny a angličtiny
Pár slov o mně: K učení jazyků mám celý život skvělý vztah, protože miluji komunikaci s lidmi a znalost cizího jazyka mi pomáhá překonávat nepříjemné bariéry. Také ve svých hodinách soustředím především na mluvení a zprostředkování výuky jazyka zábavnou a komunikativní formou.

Adam updated Jméno: Taťána P. 
Zaměření: kurzy němčiny
Pár slov o mně: Vystudovala jsem obor němčina – ruština na PF Plzeň, poté na FF UK Praha. Mám dlouholetou praxi ve výuce na středních školách, VOŠ, ve firmách a v individuální výuce. Snažím vyhovět požadavkům a zájmům studentů. Ráda používám moderní učebnice, snažím se, aby hodiny byly pestré a zábavné.

marketa v Jméno: Markéta V.
Zaměření: kurzy němčiny
Pár slov o mně: Absolventka PF ZČU - obor učitelství německého jazyka, praxe jako tlumočnice a překladatelka, zkušenosti s individuální výukou i firemními kurzy.

Eliška P

Jméno: Manuel P.
Zaměření: kurzy němčiny
Pár slov o mně: Ich bin in Stuttgart geboren, lebe und unterrichte schon viele Jahre in Tschechien Deutsch als Fremdsprache. Alte und junge Studenten, einzeln und in Gruppen, Kinder und Manager, in Firmen oder in der Sprachschule. Wir machen Spiele, Grammatik, Sketsche, fiktive Meetings, Dialoge, Rätsel, aktuelle Themen, Mentalität, Theater und vieles mehr. Es ist auf jeden Fall spannend die deutsche Sprache kennenzulernen.

adelaa

Jméno: Anna F.
Zaměření: kurzy španělštiny
Pár slov o mně: V průběhu střední školy jsem strávila jeden školní rok studiem v Argentině, následně jsem vystudovala Španělskou filologii na Univerzitě Palackého v Olomouci a v průběhu studia strávila 5 měsíců na pracovní stáži v Madridu. Během studia jsem také našla lásku k učení, lektorování a předávání znalostí a dovedností ostatním. Vedla jsem kurzy v jazykových školách, semestrální kurz jazyka na FF UP, krátce jsem učila také na střední škole. Jsem držitelem mezinárodně uznávaného certifikátu DELE na úrovni C1. Své znalosti si neustále prohlubuji, seberozvoj v oblasti výuky cizích jazyků je pro mě velmi důležitý. Snažím se být denně v kontaktu s autentickými jazykovými materiály a přáteli ze zahraničí, k čemuž motivuji i své studenty. Kromě španělštiny miluji Olomouc, cestování, batoh a hory :-).

adelaa

Jméno: Vlasta Š.
Zaměření: kurzy španělštiny
Pár slov o mně: Jsem absolventkou PF ZČU v Plzni obor výtvarná kultura. Od roku 2001 pracuji jako knihovnice Studijní a vědecké knihovny Plzeňského kraje jako vedoucí oddělení zahraničních knihoven. Kromě umění jsem odmala studovala cizí jazyky, angličtinu a následně španělštinu. Ve Španělsku jsem strávila 3 roky a následně pracovala v cestovním ruch dalších 5 let. Ke španělštině následně přibyla i katalánština a němčina. Španělštinu učím na všech jazykových úrovních. Angažuji se i v propagaci cizojazyčné literatury a kultury v Plzni. Stále se věnuji umění, především keramice a grafice. Ve Španělsku jsem studovala čínskou tušovou malbu a kaligrafii. V poslední době se věnuji výrobě šperků a klobouků, které několikrát zaznamenaly úspěch na zahraničních soutěžích a výstavách.

Jana B

Jméno: Jana B.
Zaměření: kurzy španělštiny, němčiny, angličtiny, italštiny
Pár slov o mně: Odmalička miluji cestování a proto jsem se věnovala studiu cizích jazyků (AJ, NJ, ŠJ, IJ) nejen na škole, ale na vlastní pěst jsem se pouštěla do zahraničních pobytů, od studia na zahraničních školách, přes studentské praxe až po au-pair pobyty. Domluvit se s lidmi v dané zemi jejich vlastním jazykem nebo komunikovat se spoustou stejně posedlých přátel z celého světa pro mne byla ta největší motivace. Ráda svoje vědomosti předávám dál a největší odměnou jsou pro mne lidé, kteří, ačkoliv dříve nevěřili vlastním schopnostem, dokážou po výuce se mnou v cizím jazyce konečně komunikovat a s úsměvem a hrdostí mi pak popisují svoje úspěšné zážitky z cest či setkání s cizincem...

adelaa

Jméno: Lucie D.
Zaměření: kurzy španělštiny
Pár slov o mně: Španělsko a španělština byla láska na první pohled a poslech. Když jsem poprvé, před mnoha lety, uslyšela španělštinu v televizi, kdy se nedalo rozeznat, kde jedno slovo končí a druhé začíná, řekla jsem si, že jednou se tento krásný jazyk musím naučit. Po ukončení VŠ jsem odjela do Madridu a s přestávkami jsem v něm strávila 3 roky. Miluji různorodost Španělska, jeho krásnou přírodu, památky a samozřejmě jídlo. Při svých hodinách se snažím studenty nejen naučit, ale i jim předat lásku k této krásné zemi. Jazyk ovládám na úrovni C2.

 

Eliška P

Jméno: Kateřina B.
Zaměření: kurzy španělštiny
Pár slov o mně: Hola, ¿qué tal? Španělský jazyk učím již několik let, věnuji se individuální i skupinové výuce dětí a dospělých. Během a po VŠ v Liberci jsem absolvovala studijní i pracovní pobyt ve Španělsku, které mi potvrdily, že studium španělštiny bylo jednou z nejlepších voleb mého života. Hodiny připravuji tak, abychom se při nich nenudili a příjemnou formou společně posouvali jazykovou vybavenost studentů dále. Věřím, že jsem trpělivá a nemám problém "nakopnout" - na vyžádání i doslova ;-). Těším se na naše lekce.

adelaa

Jméno: Lucie J.
Zaměření: kurzy italštiny
Pár slov o mně: Žila jsem 10 let v severní Itálii, kde jsem si osvojila jazyk a poznala kulturu a mentalitu tamních lidí. Studovala jsem na Univerzitě v Parmě, obor italská a anglická filologie, dále jsem byla zaměstnána v různých společnostech z bankovního sektoru. Posledních 10 let žiji v ČR a věnuji se výuce, překladům i tlumočení. V Opavě jsem si rozšírila své znalosti italštiny na Univerzitě v oboru italská filologie.

 

Eliška P

Jméno: Markéta Š.
Zaměření: kurzy italštiny
Pár slov o mně: Ciao ragazzi!! Také milujete Itálii jako já? Italské jídlo, víno, kulturu a hlavně italský jazyk? Pak neváhejte a přihlaste se do mého kurzu. Naučte se v krátké době ovládat italštinu právě se mnou. Mám několikaleté zkušenosti s výukou, certifikát C2, ale hlavně obrovskou chuť vás všechno naučit!!! Kus Itálie mám i doma. Žiji s mým partnerem pocházejícím z Neapole již více jak 17 let. 

Adam updated Jméno: Věra C. 
Zaměření: kurzy italštiny
Pár slov o mně: Ciao a tutti! Narodila jsem se v Brně, ale život mě zavedl daleko za rodnou hroudu: napřed do Itálie, potom do Francie a znovu zpět do Česka. Mám české a italské státní občanství, jsem provdaná za Italo-Řeka a našich pět potomků žije v zahraničí (Itálie, Španělsko, Německo a Anglie): prostě taková normální rodinka. Vystudovala jsem právnickou fakultu v Miláně a kromě výuky italštiny se věnuji překladatelské činnosti, hlavně v oblasti literárních překladů z češtiny do italštiny pro italská nakladatelství. Příležitostně poskytuji také poradenskou a konzultační činnost v soukromých a obchodních česko – italských stycích. Italštinu učím šestým rokem, jak soukromě, tak v několika jazykových školách, prezenčně a on-line. Učit italský jazyk mě baví, snažím se ho presentovat zábavnou a dynamickou formou a doufám, že si moji studenti z lekcí odnášejí kromě jazykových poznatků také kousek Itálie.

renata s Jméno: Renata Š.
Zaměření: kurzy italštiny
Pár slov o mně: Pochází z italského města Torino, rodilá mluvčí, v České republice vyučuje italštinu již 13 let na různých jazykových školách i soukromě. V roce 2007 složila v Praze všeobecnou státní jazykovou zkoušku z italštiny. Má dynamický přistup k výuce, při výuce se snaží presentovat italštinu podle zásady jednoty jazyka a mimojazykových fakt spjatých s ním – lingvoreálie. Příležitostně se věnuje překladatelské a tlumočnické činnosti v obchodním styku mezi českými a italskými firmami. Motto: Není na světě nic silnějšího než vůle.

Adam updated Jméno: Andrea Ch. 
Zaměření: kurzy francouzštiny
Pár slov o mně: Francouzský jazyk je pro mě červená nit mého života: studium na pedagogických fakultách v Č. Budějovicích a na UK v Praze, firemní i dobrovolnická praxe ve Francii, zaměstnání v mnoha frankofonních společnostech v Čechách, výuka jazyka. Učím zejména vlastním entuziasmem pomocí reálií z běžného života. Při výuce ráda čerpám z francouzské kultury (hudba, kinematografie, četba, kuchyně...), kterou velmi obdivuji.

Eliška P

Jméno: Petra T.
Zaměření: kurzy francouzštiny a němčiny
Pár slov o mně: Těmto dvěma jazykům jsem se intenzivně začala věnovat po nástupu na gymnázium (i když výuka probíhala již na základní škole), a pak jsem tyto jazyky vystudovala na VŠ. S francouzštinou jsem navázala na rodinnou tradici. Baví mě cestování, poznávání nových kultur, lidí a světů. Mojí srdeční záležitostí je francouzština a vše s ní spojené.  Ve svých hodinách se snažím studenty motivovat nebo je udržet v jejich počátečním nadšení, přiblížit jim každodenní jazyk a naučit je reagovat v běžných životních situacích. Ráda pracuji s písničkami.  Kdybych mohla žít současně ještě další dva životy, tak bych chtěla mít francouzskou kavárnu s pekárnou, a nebo pracovat v záchranných stanicích pro kočky a psy.

karolina sl Jméno: Karolína S.
Zaměření: kurzy francouzštiny
Pár slov o mně: Jako máma ročního dítěte si čím dál více uvědomuji, za co všechno vděčím svým rodičům. Vyrůstala jsem ve frankofilní rodině, obklopena vůní Larousse, zakázaných Kunderů, sladkohořké Piafky, samozřejmě Funès a Delon na VHS. Zamilována do Belmonda, volba studia románských jazyků na UK Praha byla pro mě přirozená. A snad tak trochu dědičná? Po studiích jsem začala pracovat na Alliance française de Plzeň. Francouzština se pro mě stala nejen prostředkem k vyjádření, ale hlavně životní filosofií, tak trochu má façon de vivre.

Adam updated Jméno: Zuzana S. 
Zaměření: kurzy francouzštiny
Pár slov o mně: Cizí jazyky mě baví už od školky. Začala jsem s angličtinou, potom jsem přidala němčinu a na gymnáziu francouzštinu. Z každého jazyka jsem složila mezinárodní zkoušku, která mě motivuje a posouvá dál. Všechny jazyky jsou krásně propletené a znalost jednoho usnadňuje osvojení jiného. Je to praktický komunikační prostředek, ale také nám umožňují poznávat nová místa, kultury a lidi. 

adelaa

Jméno: Lamis A.
Zaměření: kurzy arabštiny
Pár slov o mně: Ahoj, já jsem rodilá mluvčí arabštiny. Učím arabštinu v České republice 4 roky. I když se zdá, že arabština je složitý jazyk, řada mých studentů po dvou letech dokáže mluvit na velmi dobré úrovni. Na výuce mě baví, že neučím studenty pouze gramatiku, výslovnost a slovíčka, ale že jim představím i vysvětlím arabskou kulturu z první ruky.

 

 

pavla v.jpg Jméno: Pavla V.
Zaměření: kurzy švédštiny a němčiny
Pár slov o mně: Jag förälskade mig till det svenska språket och till Sverige redan år 1998 när jag kom första gången dit. ... chcete-li rozumět, musíte se přihlásit do kurzu švédštiny. Dobrá, tentokrát Vám ještě pomohu. Zamilovala jsem se do švédštiny a Švédska už v roce 1998, kdy jsem tam vyrazila poprvé. Strávila jsem jeden rok v Malmö a o něco později jsem studovala rok ve Stockholmu. Poté jsem pracovala téměř čtyři roky pro skandinávskou cestovní kancelář. Švédsko je mým druhým domovem a opravdu tuto zemi miluji. A jinak? Jsem úplně obyčejná učitelka, která má také ráda češtinu, tanec, hudbu, divadlo, cestování, přírodu, west highland white teriéry a všechny dobré lidi…

© 2019 Jazyková škola Strejc | webdesign: Agionet s.r.o.